Прегледот опфаќа:

-Преглед на крвните садови во мозокот и мозочните структури

-Преглед на крвните садови кои поминуваат низ вратот и преглед на вратна кичма

-Преглед на нервите кои поминуват во главата (тригеминус,фацијалис)

-Преглед на ендокрините жлезди ( тироидеа,тимус,надбубрежна жлезда,хипоталамус хипофиза,епифиза)

-преглед на синусите  како можна причина за главоболка

-Преглед на интолеранција на над 100 видови на храна

Прегледот го  извршува Др Весна Нешевска 

 Телефон 078 332 564

Одлично здравје  адреса  Дете Татулиџе бр 8 населба Лисиче Скопје

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha

Откривање на причините за главоболка, мигрена, болка во вратот, загриженост и анксиозност со квантна анлиза

  • Шифра на производ: k_1
  • Достапност: На залиха
  • 1,000MKD