Прегледот опфаќа:

-преглед на целокупниот ендокрин систем (тиреоидна, надбубрежна жлезда,хипофиза)

-испитување наа имунитет ( коскена срцевина и тимус, крв)

-испитување на габички, бактерии, вируси и паразити во телото кои многу често можат да бидат причина за хроничен замор.

-откривање на емотивни причини кои многу често можат да бидат причина зa хроничен замор

-постоење на анемија

-слабост во циркулација

-осетливост на глутен

-интолеранција на над 107 видови на храна

Прегледот го  извршува Др Весна Нешевска 

 Телефон 078 332 564

Одлично здравје  адреса  Дете Татулиџе бр 8 населба Лисиче Скопје

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha

Откривање со квантна анализа на причините за хроничен замор, несоница, болки во телото брзо, лесно, едноставно и безболно

  • Шифра на производ: k_3
  • Достапност: На залиха
  • 1,000MKD