Понудата опфаќа: 

-Откривање на заболувања на дишниот систем кај возрасни како хроничен ринит, синусите, ларингит, полип во ларинкс и нос, хроничен бронхит, астма, малигни заболувања.

-Откривање на болести на ушите

-откривање на бактерии, вируси, габички во ушите

-откривање на сите вируси, бактерии, габички и паразити кои би можеле да предизвикаат заболување

-Откривање на алергени од надворешната средина ( како тешки метали) 

-Откривање на интолеранција на над 107 видови на храна

-Утврдување на тумор маркери и малигно заболување

-утврдување на алергени кои се внесуваат како храна

-утврдување на недостаток на витамини, минерали

-утврдување на енергетски блокади по чакри кои би можеле да доведат до болести на дишниот систем.

Прегледот го  извршува Др Весна Нешевска 

 Телефон 078 332 564

Одлично здравје  адреса  Дете Татулиџе бр 8 населба Лисиче Скопје

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha

БРЗА, БЕЗБОЛНА И ЕВТИНА ДИЈАГНОЗА НА СИТЕ БОЛЕСТИ НА ДИШНИОТ СИСТЕМ И УШИТЕ (КАКО И ПРИЧИНИТЕ ЗА ИСТИТЕ) КАЈ ВОЗРАСНИ И ДЕЦА СО КВАНТНА АНАЛИЗА

  • Шифра на производ: k_10
  • Достапност: На залиха
  • 1,000MKD