Подобрете ја состојбата на здравјето и виталноста!

Прегледот го  извршува Др  Дејан Стевановиќ 

 Телефон 078 219923

Студио Аку Сана   адреса  Ул Букурешка 12-6  Скопје

*Времетраење од 60 мин.


Релакс Освежителна Yin YANG Ладна Топла масажа

Релакс освежителна ладна топлата  масажа како што говори самото име е масажа која се изведува со специјални масла и креми со кој постигнувате освежувачки ефект на ладење и топлење. Се постигнува ефект на пријатно чувството  но и се отстрануваат симптомите на замор и се смируваат воспалителните процеси на телото. Ова масажа е особено корисна  за сопирање на болниот синдром кај повредени запалени мускули и се постигнува подобрувањето на циркулацијата, лимфна дренажа, но и отстранување на токсините , смалување на отоците од нозете и рацете како и елиминација на мастите.


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha

РЕЛАКС ОСВЕЖИТЕЛНА ЛАДНА ТОПЛА МАСАЖА

  • Шифра на производ: k_m_5
  • Достапност: На залиха
  • 1,000MKD