Дијагнозата вклучува  и откривање на бактерии, вируси, габички, паразити во системот за варење вклучувајќи ја и бактеријата Helikobakter pilori како и утврдување на преосетливост на глутен.

Со оваа понуда добивате:

-Испитување на бактерии, вируси, габички, паразити во системот за варење вклучувајќи ја и бактеријата Helikobakter pilori.

-Испитување на преосетливост на глутен.

-Утврдување на болести на системот за варење како гастроезофагеален рефлекс, воспаление на желудник, чир на желудник и дванаесетпалачно црево, болести на тенко црево запек, улцерозен колит и кронова болест, запек.

- Воспаление и други болести на црн дроб и жолчка, камен во жолчка

- Болести на панкреас и слезена 

-Испитување на малигни заболувања и тумор маркери за болести на дигестивниот тракт.

-Испитување на хемороиди како и причината за појава на истите

-Преосетливост и алергија на над 107 видови на храна

Прегледот го  извршува Др Весна Нешевска 

 Телефон 078 332 564

Одлично здравје  адреса  Дете Татулиџе бр 8 населба Лисиче Скопје

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha

БРЗА, БЕЗБОЛНА И ЕВТИНА ДИЈАГНОЗА НА СИТЕ БОЛЕСТИ СИСТЕМОТ ЗА ВАРЕЊЕ (ДИГЕСТИВЕН ТРАКТ) И ХЕМОРОИДИ СО КВАНТНА АНАЛИЗА И МОЖНОСТ ЗА НАТАМОШНО ПРИРОДНО ЛЕКУВАЊЕ.

  • Шифра на производ: k_8
  • Достапност: На залиха
  • 2,000MKD